piątek, 24 grudnia 2010

CZĘSTOCHOWA: SPA-niała akcja „Gwiazdka”

Akcja „Gwiazdka” zakończona sukcesem. Tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia marzenia dzieci spełniły się. W odpowiedzi na często wzruszające listy, grupa wspaniałych darczyńców zakupiła gwiazdkowe upominki, które 22 i 23 grudnia zostały przekazane dzieciom przez pedagogów Stowarzyszenia Pedagogiki Alternatywnej.

Prezenty (a było ich w sumie ponad 50) zostały rozdane w kamienicach przy ul. Mokrej, al. N.M.P, ul. Warszawskiej w Częstochowie, a także w ośrodku dla bezdomnych w Mariance Rędzińskiej pod Częstochową, w którym mieszka trójka dzieciaków. Dzięki tej – początkowo skromnej – akcji, która nabrała rozmachu a efekty przerosły nasze oczekiwania, dziecięce marzenia mogły być spełnione. Radość dzieci była ogromna, a niektóre z nich, jak np. malutki Kubuś, nie mogły uwierzyć, że naprawdę Ktoś spełnił Ich marzenia...

Dlatego pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim za włącznie się w tą akcję i za to, że dzięki Państwa prezentom w przeddzień świąt, na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

Zespół Stowarzyszenia Pedagogiki Alternatywnej życzy Wesołych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, spełnienia wszystkich marzeń oraz Szczęśliwego Nowego Roku.